Kayıt ve Ücret

Katılımcı Kayıt Ücreti
Öğretim Üyesi (Prof. Dr., Doç. Dr. & Dr. Öğr. Üyesi) "Bildirili Katılım" 400 ₺
Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Lisansüstü Öğrencileri "Bildirili Katılım" 350 ₺
Lisans Öğrencisi "Bildirili Katılım" 200₺
Üçüncü ve sonraki çalışmalar için ek ücret "Bildirili Katılım" 100₺
Online Sunum "Bildirili Katılım" 200₺
Dinleyici "Bildirisiz Katılım" 200₺
Atölye Eğitimi (Katılım ücretine ek olarak katılmak istenen her atölye için birim fiyattır.) 50₺


Açıklamalar:
  1. Kayıt ücretlerine KDV dahildir.
  2. Kayıt ücreti; kongre çantası, kongre programı, not defteri, tükenmez kalem, yaka kartı, katılım belgesi, öğlen yemekleri ve gala yemeğini kapsar. Kongreye katılacak her katılımcının kayıt ücretini yatırması zorunludur.
  3. Ortak yazarlı çalışmalarda, kongreye bizzat katılım sağlayacak her yazarın kayıt ücretini yatırması gerekmektedir. Kongreye gelemeyecek yazarların kayıt ücretini yatırması zorunlu değildir. Bununla birlikte bu yazarlar katılım ücretinin içeriğinden (katılım belgesi dahil olmak üzere) faydalanamazlar (Madde 2’yi kontrol ediniz).
  4. Yazarlar birden fazla çalışma ile kongreye katılabilirler. Bununla birlikte yazarların üçüncü ve daha sonraki çalışmaları için bir defaya mahsus 100 TL ek ücret yatırması gerekmektedir.
  5. Kayıt ücretleri aşağıdaki IBAN numarasına banka havalesi veya EFT’si yoluyla yatırılabilir. Kayıt ücreti yatırıldıktan sonra ad, soyad ve iletişim bilgileriniz ödeme dekontu ile birlikte igate@inonu.edu.tr adresine mail yoluyla gönderilmelidir.
  6. Online sunumlar için igatecongress@gmail.com epostasını Skype üzerinden kişilere eklemeniz gerekmektedir. Sunum zamanınızda mikrofon kurulumlarınızı daha önce tamamlamış olmanızı önemle rica ederiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Önemli Not:

  1. Transfer işlemlerinizde eğer bildirili katılımcıysanız bildiri ID'nizi yazmayı unutmayınız.
  2. Atölye kayıtlarında birinci aşamada, size uygun olan kongre katılımcı kayıt ücretinizi yatırarak dekontunuzu katılmak istediğiniz atölye adı ile birlikte igate@inonu.edu.tr mail adresine bildirmeniz gerekmektedir. Lütfen, kontenjan dahilinde atölye müsaitliğine göre tarafımızca size (olumlu/olumsuz) dönüş yapılmadan atölye için ek kayıt ücretini (50TL) yatırmayınız. İkinci aşamada size olumlu dönüş yapıldıktan sonra atölye ücretini yatırdığınıza dair dekontunuzu gönderdiğinizde kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.DESTEK VEREN KURULUŞLAR


ANA SPONSORLAR


GÜMÜŞ SPONSORLAR


DİĞER SPONSORLAR